Jak změnit dodavatele

woman

Na českém území se nachází hned několik dodavatelů plynu. Neplaťte za plyn zbytečně tolik, kolik nemusíte, a najděte si toho nejlevnějšího dodavatele. Od roku 2007 záleží pouze na Vás, jakého dodavatele plynu si vyberete. Využijte našeho srovnávače, porovnejte dodavatele plynu a sami uvidíte, kolik můžete na plynu uspořit.

Dodavatele plynu změníte velmi jednoduše. Dodavatel za Vás vyřídí změnu dodavatele na základě plné moci, která je součástí smlouvy o sdružených dodávkách zemního plynu. Tato změna Vás nebude nic stát, je bezplatná.

Je důležité, aby se termín zahájení dodávky shodoval s termínem ukončení smlouvy s Vaším současným dodavatelem.

Který dodavatel plynů v ČR je nejlevnější?

Chcete-li rychle zjistit, který je z dodavatelu plynu je nejlevnější, stačí se podívat na některé ze specializovaných stránek nabízejících rychlé porovnání cen plynu. Na těchto stránkách najdete kompletní seznam dodavatelů plynu na českém trhu a jejich nabídky jak pro domácnosti tak i pro podnikatele. Dodavatelé plynu by měli být držiteli licence od Energetického regulačního úřadu, který také dohlíží na jejich činnost. Pak už jen stačí do formuláže zadat požadované údaje a obratem se dozvíte, který z nich Vám nabídne levný plyn. Pokud se bude lišit od Vašeho stávajícího dodavatel, neváhejte a zažádejte o změnu.

sidebartip

Ušetřili s námi

Michal C., Brno

client

Zprvu se mi nezdálo, že bych za plyn platil nějak mnoho peněz. Pak mi však kamarád poradil zkusit srovnání různých dodavatelů a já jsem zjistil, že vlastně mohu platit mnohem méně. Samotná změna dodavatelů byla velmi jednoduchá, stačilo jen podepsat pár papírů...

Ing. Karel Z., Cheb

client

Po posledním zdražování plynu se pro mě cena této komodity stala téměř neúnosná. Rozhodl jsem se proto pro změnu dodavatele. Kombinace výhodných tarifů, zákaznického programu a efektivní komunikace je přesně to, co bych čekal od svého dodavatele plynu.

Ptáte se, odpovídáme

Kolik smluv ohledně plynu bude mít tedy zákazník celkem uzavřených?

Každému zákazníkovi stačí pouze jedna jediná smlouva, a to s dodavatelskou společností. Vše ostatní zprostředkuje společnost prostřednictvím „Smlouvy o sdružených službách dodávky“.

více dotazů